نتایج جستجو برای عبارت :

شلیک دروغ به بدنه اعتماد

♦ دروغ از دیدگاه بهلول :
کسی که سخنانش نه راست است و نه دروغ ،*فیلسوف است*
کسی که راست و دروغ برای او یکی است، *چاپلوس است*
کسی که پول می گیرد تا دروغ بگوید، *دلال است*
کسی که دروغ می گوید تا پول بگیرد، *گدا است*
کسی که پول می گیرد تا راست و دروغ را تشخیص دهد، *قاضی است*
کسی که پول می گیرد تا راست را دروغ و دروغ را راست جلوه دهد، *وکیل است*
کسی که جز راست چیزی نمی گوید، *بچه است*
کسی که به خودش هم دروغ می گوید، *متکبر است*
کسی که دروغ خودش را باور می کند، *
همه چیز دقیقا اونطوری شد که مامانم می‌گفت‌. می‌گفت فلان کارو نکنیا آخرش فلان طور میشه. می‌گفت اعتماد نکن. می‌گفت تو اصلا چقدر می‌شناسی. چقدر اعتماد داری. چقدر مطمینی که فلان طوره و فلان فکر رو داره. چقدر بهش دروغ گفتم. چقدر فهمید که دروغ میگم و چیزی نگفت. همیشه با اطمینان جلوش وایمیستادم. که من مطمینم. چه اطمینان بیهوده‌ای. زهی خیال باطل.
«استفن داویدویتز»، از مهندسان گوگل است که سال گذشته
کتابی پر سر و صدایی به نام «همه دروغ می‌گویند» منتشر کرد. این نویسنده با بررسی
کلان‌داده‌ها دنیای وب نشان می‌دهد که ما واقعا کیستیم و چه‌قدر با آنچه می‌نماییم
فاصله داریم.

دروغ‌گویی را حیوانات هم بلدند. مثل شامپانزه‌ای که دیگر
اعضای گروه را گول می‌زند تا بتواند غذایش را پنهان کند. اما انسان‌ها به واسطه
زبان و تفکر می‌توانند دروغ را به شکلی سازمان‌یافته تبدیل به امری کاملا واقعی و
بعد از این همه وقت که باورت داشتم و تو نه به باور من، که به باور همه آن آدم ها خیانت کردی، رنگ دنیا برای همه آن آدم ها عوض شد...
دو سال و سه ماه و ده روز از آن روزها گذشته و تو هنوزبصورت خاموش باورهای ما را نابود می کنی... خسته نشدی از این همه دروغ... دغل... نفاق... ریا...
+مواظب اعتمادی که آدم ها به شما می کنند باشید، اعتماد المثنی ندارد!

دروغ‌گویی کی از رایج‌ترین رذیلت‌های اخلاقی در جامعۀ ماست و بر ماست که دربارۀ علل رواج دروغ‌گویی در جامعه‌مان تحقیق کنیم.
 به نظر می‌رسد یکی از مهم‌ترین علل دروغ‌گو بودنِ ما ایرانیان این است که به نام «مصلحت» هر گونه دروغی را توجیه می‌کنیم. 
شاید برخی از انسان‌ها صادقانه و خالصانه، به خاطر مصلحت‌هایی واقعی، در موارد بسیار نادری دروغ بگویند، اما بیشتر افراد، برای تأمین منافع خود، از «دروغ مصلحت‌آمیز» سوء استفاده می‌کنند؛ ازاین‌رو
چگونه دروغ را تشخیص دهیم؟
تا به حال برایتان پیش آمده که ناخودآگاه متوجه شوید فردی به شما دروغ می‌گوید؟ انسان به طور غریزی تا حدی قابلیت شناسایی افراد دروغگو را دارد. اما با دانستن برخی نکات علمی می‌توانیم مجهزتر از همیشه و با اعتماد به نفس بیشتری در این باره تصمیم بگیریم و دروغ را تشخیص دهیم.زندگی در دنیایی که همه در آن راستگو و شفاف هستند بسیار زیباست، اما واقعیت این است که با چنین دنیایی فاصله زیادی داریم. پس به مهارتی نیاز داریم تا بتوان
همه دلشان می خواهد بتوانند اعتماد کنند و به آنها اعتماد شود.اعتماد فقط به معنای کلک نزدن و دروغ نگفتن نیست. بلکه شکل های ظریف تر روراست نبودن را هم دربرمی گیردمانند امتناع از گفتن حقیقت. دروغ های مصلحتی برای بعضی از افراد قابل قبول هستند و برای برخی دیگر خیر.مهم ان است که قوانین خاص شما در مورد اعتماد در رابطه تان وجود داشته باشد و به آن پایبند باشید. در ادامه راهکارهای پیشنهادی روانشناسان ازدواج برای اعتماد بین همسران بخوانید :• صداقت داشت
یا مهربان ❤️سلام عزیزان❤️❤️این روزها حال دلتان چطور است ؟این روزها خیلی ها تراز امیدشان یک طرفی شده است .این روزها دروغ زیاد می شنویم .دروغ تلویزیونی ،دروغ تلگرامی اینستا گرامی ،دروغ های کوچه بازاری و..ذهن باید راست باشد تا دروغ در آن اثر نکند .اگر ذهن ما کاغذی و سبک باشد در گردباد دروغ به فنا می رود و حتی بدتر این که خودش اعتیاد پیدا می کند به شنیدن دروغ های بیشتر .گمشده همه ما یک کلمه است و آن" ایمان" است .در این فرصت مغتنم ماه رمضان به حبل
دیشب از علاقه ما به دروغ شنیدن گفتم ولی امشب اضافه می کنم که کار ما از علاقه گذشته است ما خود دروغیم . دروغ چیز جز ما نیست ما به دروغ قسم نمی خوریم بلکه ما قسم به دروغ هایمان می خوریم . دروغ های ما همه چیز ما هستند و ما اینرا نمی دانیم . ما هم بستر جسد متعفنی هستیم که بوی مردارش تا هزاران کیلومتر می رود و ما به دماغمان باور نداریم ما بر این اصرار داریم که بوی خوشی هست و به قضاوت استشمام خودمان باور نداریم .

ادامه مطلب
ژوزف گوبلز، وزیر تبلیغات دولت نازی هیتلر می‌گوید: «دروغ هر قدر بزرگتر باشد، باور آن برای توده‌های مردم راحت‌تر است... دروغ را به حدی بزرگ بگویید که هیچ‌کس جرئت و فکر تکذیب آن را نکند.» او می‌گفت: «بعضی مواقع دروغ‌هایی می‌گفتم که خودم از آنها می‌ترسیدم.»

دروغ های بزرگ سیستماتیک .دروغ های بزرگ موروثی .دروغ های بزرگی که مبنای یک سرمایه گذاری پر سود به معنای واقعی آن شده اند .
چرا که ؟!من راضی او راضیگور پدر ناراضی !
بگذار دروغ های بزرگ شیرین
من هنوزم باور دارم که دروغگو دشمن خداست . چون دروغگو اعتماد آدم ها رو به بازی میگیره ، سر آدم ها شیره میماله و عین خیالش هم نیست . آدم ها هم که به خدا پناه میرن همیشه . به خدا اعتماد میکنن و از خدا کمک میخوان . خدا هم که نمیتونه کمکشون کنه مستقیم . فقط میتونه آدم های دروغگو رو رسوا کنه . اونوقت آدم هایی که دروغ شنیدن از خدا ناراحت میشن . چون به اون پناه برده بودن . به اون اعتماد کرده بودن و از اون کمک خواسته بودن . بعد آدم ها با خدا دعواشون میشه . از خدا
امام علی(ع):
لا یجد عبد طعم الایمان حتی یترک الکذب هزله و جده
هیچ بنده ای طعم ایمان را نمی چشد، مگر این که دروغ را چه شوخی و چه جدی ترک کند.
اصول کافی، ج۴، باب الکذب، ح۱۱.
 یکی از کسب های حرام، کسب از طریق کذب و دروغ است. در گذشته اکتساب از راه کذب، کمتر وجود داشت. امّا در زمان ما این معنا وجود دارد. امروزه عده‌ای در دنیا از طریق دروغ گفتن نان می‌خورند! 
دروغ با راحت دروغ گفتن تفاوت دارد. در جامعه ای که براحتی افراد دروغ میگویند؛ تقوای اجتماعی جای
الف: اصل
رهبری دروغ می‌گوید، رییس جمهور دروغ می‌گوید، رییس قوه‌ی قضاییه دروغ می‌گوید، رییس قوه‌ی مقننه دروغ می‌گوید، صدا و سیما دروغ می‌گوید، وزرا دروغ می‌گویند، سازمان‌ها دروغ می‌گویند، همه دروغ می‌گویند... باشد قبول، همه دروغ می‌گویند.
گیرم تو موفق شدی رهبر و رییس جمهور و روسای قوای مختلف و وزرا و اصلا کل نظام را عوض کردی، خب حالا بگو بدانم به کدام دلیل عقل‌پسندانه‌ای باید باور کنم، قبول کنم تو که همه را دروغ‌گو می‌دانی و می‌خو
سلام 
به نظرتون چرا دروغ گفتن این قدر در بین بعضی ها فراگیر شده؟، بعضی از مردم به راحتی به هم دروغ میگن، مشکل من این هست که وقتی بهم یه چیزی رو میگن باور میکنم، یعنی حتی اگه تو ذهن خودم بگم بابا طرف داره بهت دروغ میگه، میگم اگه دروغ نمی گفت چی، تهمت نزن اصلا واسه چی باید دروغ بگه، اعتماد نمیکنم ولی باور میکنم. تا اینکه بعد یه مدتی می بینم توی حرف هاشون تناقض داره و متوجه میشم دروغ گفتن. اونم نه یه بار، چندین بار و چندین نفر.
یه بنده خدایی پست
اگر زن احساس کرد شوهرش به او دروغ می‌گوید یا مرد احساس کرد که زنش به او
دروغ می‌گوید و هر کدام احساس کردند دیگری در اظهار محبّت صادق نیست، این
دیگر پایه‌های محبّت را سست خواهد نمود. اگر می‌خواهید محبّت باقی بماند،
اعتماد را حفظ کنید و اگر می‌خواهید زندگی پایدار بماند باید محبّت را
نگه‌دارید.
+ به نظر شما اعتماد چگونه می‌تواند در محبت تاثیر بگذارد؟
بازنشر:ای که از دستت میرسد... (مردم سیل‌زده)
یکی از شاگردانم عادت داشت دروغ بگوید. به او گفتم که شیوه نادرستی است و سبب میشود که دیگران نیز به او دروغ بگویند
گفت"مانعی ندارد..جون نمی توانم بدون دروغ سر کنم"
یک روز پای تلفن با مردی صحبت میکرد ک صمیمانه به او دلبسته بود. رو به من کرد وگفت:(حرفهایش را باور نمیکنم. می دانم که به من
دروغ می گوید.)) گفتم: خب، خودت هم دروغ میگویی. پس دیگری هم باید به تو دروغ بگوید. و مطمئنا این شخص همان کسی خواهد بود که
می خواهی از او راست بشنوی)) چندی نگذشت ک دیگر بار
هرچیزی از من شنیدی دروغ بود.
من یک دروغ گوی کثیف م
یک احمق ، احساساتی ِ بیشعور
البته ساده، دل داده و تنها
آدم ضعیف دروغ میگه، و سعی میکنه تا خودشو به روح قوی بچسبونه،  یا پیوند بده، برای همین هست که آدم ها معمولا دنبال ضعف های خودشون میرن تا نقاط کور زندگی شون را با ستاره های آبی ِ قوی ، روشن کنن.
عاشقم نباش،اما بهم اعتماد کن...اعتماد از همه چی بالاتره... بالاتره از همه چی...اعتماد، مقدمه‌ی دوستیه...اعتماد، آرامشِ خاطره...اعتماد، یعنی قلب آروم...شاید دردم اینه که اعتماد ندارم...
به بشر که اعتماد ندارم هیچ،
به خالق بشر هم اعتماد ندارم... به خدا اعتماد ندارم...
چرا؟ چون حتی نمی‌دونم خدایی که می‌پرستم، همون خداییه که باید بپرستم؟ خدای من، کیه؟ اصن خدا، با من خوبه؟ یا می‌خواد چیزیو تلافی کنه؟ من از کجا باید بشناسمش؟ اصن خدا خیلی خوبه، قبول، و
اگر به همسر یا خواستگار خود شک کرده اید که در مورد موضوعی به شما دروغ می گوید و قصد دارید بفهمید آیا واقعا دروغ می گوید یا نه این مقاله را دنبال کنید . در این مقاله روش های تشخیص راست یا دروغ بودن گفته های افراد را می آموزید .

ادامه مطلب
دانلود آهنگ ریمیکس مرتضی پاشایی دروغ دوست داشتنی
اهنگ دروغ دوست داشتنی با گیتار
دانلود آهنگ همیشه دروغ میگفتی واسه من میمیری از پاشایی

متن آهنگ دروغ دوست داشتنی

آکورد دروغ دوست داشتنی
کد آهنگ پیشواز مرتضی پاشایی دروغ دوست داشتنی همراه اول
تو که از اولش جای من یکی دیگه
تو که از اولشم جای من یکی دیگ توی قلبت بود
۸ علتی که دیگران به شما دروغ می‌گویند.

اسم دروغ آدم را یاد کارتون پینوکیو میندازه. عروسک چوبی که موقع دروغ گفتن، بینیش غیرطبیعی بزرگ میشه. اما پینوکیو چه وقتهایی دروغ میگفت؟؟ وقتهایی که دنبال جلب محبت کسی بود. تو دنیای واقعی هم افراد به دلایل مختلف دروغ میگن. گاهی برای محافظت از خود، نزدیکان و دارایی‌های خود دروغ می‌گویند. گاهی مثل پینوکیو برای جلب محبت و توجه دیگران دروغ میگن. گاهی از روی ترس و گاهی به خاطر حفظ غرور.

دلیل دروغ گفتن هر چی
   از من پرسید تا به حال به او دروغ گفته‌م؟ دروغ گفته بودم. انکار نکردم. گفتم که دروغ گفته‌م. پیش خودش گفت که مسلما دروغ گفته‌ای. چیزی نداشتم که بگویم. آخرین دروغی را که به او گفته بودم به یاد آوردم.
   به او گفته‌بودم می‌توانیم هر وقت که خواستیم با کس دیگری بخوابیم، به هم بگوییم و اجازه بگیریم و این کار را بکنیم. اگر که این ارتباط فقط منتهی به رابطه جنسی باشد، از نظر من عیبی ندارد. از نظر او عیب داشت. از من پرسید کسی هست که بخواهم چنین کاری با
درباره روز دوغ.
روز دروغ یا Liar's Day ، در یکی از روز های زمستان است که در ان روز ، هم بیست و دوم است و هم بیست و سوم !!
در این روز، گفتن دروغ ، قابل قبول  است.
داستان روز دروغ چیست؟
اگر این سوال را دارید، به ادامه مطلب بروید.

​​​​​​
ادامه مطلب
عجب دنیای بدی شده امروز به راحتی آب خوردن دروغ تحویل هم میدیم ودروغ پاشی میکنیم انگار راست . توی زندگی روز مره خیلی راحت دروغ میگیم
انگار نه انگار که دروغ از بزرگترین گناهان کبیرست حتی گناهش از قتل و زنا هم بالاتره .
یه جوری غرق دروغ گویی میشیم که خودمونم باورمون میشه دروغمون رو .به راحتی به دوستانمون عزیزترین کسانمون دروغ تحویل میدیم که به کجا برسیم ؟
به هیچ جا فقط میخوایم کار بدمون رو پشت این دروغ مخفی کنیم یا توجیه کنیم غافل از اینکه اولین
دیروز داشتم روزنامه میخواندم که چشمم افتاد به قسمت شگفتی ها. تیتر این بود:  "تولد پیرترین مرد جهان". جذاب بود با دقت خواندم .یک قسمت از متن مصاحبه با پیرمرد این بود.+ آقا شما چطوری 113 سال عمر کردید؟اصلا مگر می شود!
-  113 سال عمر کردم چون با هیچ کسی یکه به دو نکردم.
+ دروغ میگی! اصلا امکان نداره!
- آره، دروغ میگم.

بیمه بدنه، نوعی از بیمه غیراجباری است که معمولاً برای صاحبان وسایل نقلیه بعد از بیمه شخص ثالث که پوشش بیمه‌ای الزامی است، شهرت خاصی دارد.
بنا بر اعلام بیمیتو، اگر ماشین داشته باشید قطعاً بیمه بدنه را می‌شناسید و می‌دانید که این بیمه اختیاری است و مثل بیمه شخص ثالث خرید آن اجباری نیست؛ اما به خاطر خدماتی که ارائه می‌کند طرفداران زیادی دارد. در بین ماشین دارانی که طرفدار این بیمه هستند این چالش برقرار است که بهترین بیمه بدنه خودرو کدام
اگرتمایل دارید رنگ بدنه خودرو را تا حد امکان کیفیت جلای اولیه کارخانه رو حفظ کنه بهترین روش استفاده از واکس بدنه خودرو است که باعث حفاظت از رنگ بدنه در برابر اشعه UV وجلوگیری از کدر شدن رنگ میشه .
واکس بدنه شیار ها و سوراخ های ریز میکروسکوپی روی رنگ را پر میکنه و از نفوذ هوا و جرم به داخل اونا ممانعت بعمل میاره. این امر باعث تسهیل در نظافت ماشین هم می شه، ضمنا جلوگیری از نفوذ آلودگی ها به شیار ها و سوراخ های ریز روی بدنه ، خودرو را مدت بیشتر تمیز
﷽ مردی نزد پیامبر(ص) آمده و گفت:در پنهان به گناهانی چهارگانه مبتلا هستم؛
زنا، شرابخواری، سرقت و دروغ.
هر کدام را تو بگویی به خاطرت ترک می‌کنم.پیامبر (ص) فرمود: دروغ را ترک کن.مرد رفت و هنگامی که قصد زنا کرد با خود گفت:
اگر پیامبر (ص) از گناه من پرسید، باید انکار کنم
و این نقض عهد من است (یعنی دروغ گفته‌ام)
و اگر اقرار به گناه کنم، حدّ بر من جاری می شود.
دوباره نیّت دزدی کرد و همین اندیشه را نمود
و درباره کارهای دیگر نیز به همین نتیجه رسید.
به نزد پی
سوال

«دجال» کیست؟ درباره او و روایات مربوطه توضیح دهید.

پاسخ

یکی از علایم ظهور، خروج و نمایانگری موجودی گمراه و گمراه کننده به نام «دجال» است. در لغت به هر دروغ گو، دجال گفته می شود. توصیفات بسیار عجیبی درباره اش گفته شده که چون عمدتاً در منابع اهل تسنن یافت می شود و فاقد سند قابل اعتماد است، نمی توان به آنها اعتماد کرد. نقش گمراه کنندگی او آن چنان است که لزوم احتراز از هر عامل گمراهی و افسون را به ما هشدار می دهد.
آیا او انسان است؟ تکنولوژری
بیمه بدنه بیمه‌ای است که در گذشته توجه زیادی به آن نمی‌شده اما امروزه طرفداران بیشتری پیدا کرده است و عده قابل‌توجهی نسبت به مزایای آن آگاه شده‌اند. پوشش‌ها و شرایط بیمه بدنه به این صورت است که این بیمه در صورت سرقت خودرو، تصادف‌هایی که فرد مقصر باشد، تصادف‌هایی که فرد مقصر متواری شود و... جبران خسارت می‌کند. بنابراین با وجود بیمه بدنه می‌توان مطمئن بود که با بروز هر خسارتی، بیمه هزینه جبران آن را می‌پردازد. با توجه به این موضوع باید ب
دروغ گفتن در زنان و چه در مردان، خصوصیتی است که تفاوتی در جنسیت ندارد و هرشخصی حداقل چندبار در زندگی خود این کار را انجام داده است. اما زنان گاه به دلیل برخی نگرانی‌ها و برای مقابله و فرار از آن‌‌ها، اولین راهی که به ذهنشان می‌رسد دروغ گفتن است. دروغگویی به دلایل کوچک و بزرگی می تواند از طرف زنان انجام شود. در هر حال این دروغ‌ها آسیب‌هایی را به‌ آن‌ها وارد خواهد کرد که منجر به پیچیده شدن مسائل نیز می شود. رویدادهایی که ممکن بود درصورت بیا
چرندیات فرار، دروغ محض است.
نفس به سینه‌ی عشاق که رسد، همه دوان دوان به سوی معشوق رهسپار خواهند شد. البته خدا داند که سیل دانشجویان رفته به بلاد کفر، فقط برای گرفتن نفس و بازگشت به معشوق است وگرنه برای همه ما واضح است که تمام این چرندیاتی که درباره‌ی فرار میگویند همه دروغ محض است.
ادامه مطلب
+ لعنتی... آدما رنگین...کاش آدما عدد بودن!-  ولی اعداد خشن ان، زمختن و حوصله آدمو سرمیبرن...هیچکی آدمای عددی رو دوست نداره...+اما اونا دروغ نمیگن...درسته که عبوس و خشمگین میشینن جلوت ولی تو میتونی تا ابد بهشون اعتماد کنی...تا ابد میتونی به اون پنج زشت کچلی که ابروهاش تو هم گره خورده و دست به سینه جلوت نشسته و چپ چپ نگاهت میکنه اعتماد کنی که پنج میمونه! زبونشون رو که بفهمی میتونی راحت باهاشون کنار بیای... اما امان از رنگ ها...همین آبی دشمن! یه روز برمیدا
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«فضیل می گوید: به خدمت امام باقر (علیه‌السلام) عرض کردم: آیا برای آن روز پرشکوه وقت معینی هست؟ فرمود:«کذب الوقاتون، کذب الوقاتون، کذب الوقاتون».«هر کس وقت تعیین کند، دروغ گفته است. هر کس وقت تعیین کند، دروغ گفته است. هر کس وقت تعیین کند، دروغ گفته است».
غیبت شیخ طوسی/ ص262
درباره روز دوغ.
روز دروغ یا Liar's Day ، در یکی از روز های زمستان است که در ان روز ، هم بیست و دوم است و هم بیست و سوم !!
در این روز، گفتن دروغ ، قابل قبول  است.
داستان روز دروغ چیست؟
اگر این سوال را دارید، به ادامه مطلب بروید.

​​​​​​
ادامه مطلب
اگه در مورد چیزی دروغ میگویید، به همه دروغ بگویید. تاکید میکنم : همه! 
در غیر اینصورت در دردسر خیلی بزرگی می‌افتید :/
نکته‌ی دوم : دروغی که برای عدم موجودی یک چیز بهانه می‌تراشد، بهتر از دروغی است که عدم موجودی را تبدیل به موجودی می‌کند! 
یعنی اگر "فلان چیز" وجود ندارد، بگویید وجود ندارد به این دلیل. نگویید وجود دارد. 
نکته‌ی سوم : تا میتوانید دروغ نگویید و اگر کسی حقیقت را گفت جوری رفتار نکنید که آخرین باری باشد حقیقت را می گوید.
نکته‌ی چهارم
عناوین اصلی کتاب : چرا دروغ می گوییم؟؛ آثار دروغ ؛ دروغ های مجاز؛ راه نجات از دروغ ؛ سخن پایانی ؛ فهرست کتاب های انتشارات مسجد مقدّس جمکران ؛ پی نوشت ها مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : دروغ/ مولف عزیزالله حیدری. مشخصات نشر : قم: مسجد مقدس جمکران ۱۳۸۹.‬ مشخصات ظاهری : […]
نوشته دانلود کتاب دروغ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
جبران خسارت بیمه بدنه در شرایط زیر اتفاق می‌افتد:
•    راننده بیمه‌گزار مقصر باشد.
•    راننده بیمه‌گزار مقصر نباشد ولی خسارتی که از بیمه شخص ثالث راننده مقصر گرفته است کمتر از خسارت وارد شده باشد.
•    راننده خودرو مقصر متواری شود.
•    خودرو زیان دیده در دسته خودروهای گران‌قیمت قرار گیرد.
تحت این شرایط می‌توان از بیمه بدنه خسارت دریافت کرد. فرض کنید در خیابان تصادف می‌کنید و ماشین مقصر فرار می‌کند. اگر بیمه بدنه نداشته باشید باید
یادت بمونه هیچ وقت هیچ چیزی بالاتر از صداقت و راستی نیست
دروغ همه چی رو نابود می کنه
راهِ درست اونیه که دروغ توش جایی نداشته باشه
تا با آدمِت روراست نباشی،دائم نگرانی و مضطرب،پس حواستو جمع کن
دروغ همه چی رو نابود میکنه
اعتمادش که از بین بره،بیچاره ای
پس از روز اول باهاش مثل آب،زلال و شفاف،برخورد کن تا نگرانی ای از این بابت نداشته باشی
زندگی اونقدرا هم طولانی نیست که تو همون مدت محدود هم عذاب بکشی
....
استارت ع.ا  ==> 15 اردی بهشت 98
اعتماد به نفس یک کلید حیاتی برای موفقیت در هر قدمی از زندگی است. افراد دارای اعتماد به نفس بالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. آنها راحتتر از دیگران به اهداف خود دست پیدا می کنند. در مقابل افراد با اعتماد به نفس پایین اغلب در پایان کار بازنده هستند. شما هم اگر می خوهید زندگی موفقی داشته باشید باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این مقاله نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس ارائه می شود.
ادامه مطلب
آیا شما انواع دروغگویی را  می شناسید ؟
در برخی از فرهنگ ها گفتن دروغ در برخی از موقعیت ها تشویق هم می شود مانند دروغ گفتن برای آشتی دادنبین دو نفر و یا جلوگیری از اسیب رسیدن به کسی؟
برای آشنایی با انواع دروغ ،مقاله ای در این خصوص از دنیای وب جمع آوری نموده است ،با ما همراه  باشید .

ادامه مطلب
همان‌طور که می‌دانید بیمه‌نامه شخص ثالث بیمه‌ای اجباری برای تمام وسایل نقلیه موتوری است و تمام مالکان انواع خودرو و موتورسیکلت از نظر قانون باید این بیمه را خریداری کنند. اما بیمه بدنه بیمه‌ای اختیاری است و هرکس مطابق صلاح‌دید خود می‌تواند انتخاب کند که این بیمه را داشته باشد یا خیر. این بیمه اختیاری است اما پوشش‌های بسیاری دارد که آن را تبدیل به یک بیمه ارزشمند می‌کند. حتی اگر به دیوار برخورد کنید و خودروی شما خسارت ببیند می‌توانید
در گذشته برای حرکت کشو در فایل ها و کالاهای چوبی از یک
زهوار چوبی که بر روی بدنه متصل میشد و یک شیار که بر روی بدنه کشو ایجاد
می گردید استفاده میشد. اما امروزه برای حرکت آسانتر کشو و راحتی کار از
ابزار و یراق آلات و قرقره های مخصوصی که به بدنه جعبه کشو و بدنه کار نصب
می گردد ، استفاده می شود.اینک با انواع ریل که در میزهای آرایش،کمدها و
کابینت آشنا می شویم.
توضیحات انواع ریل از ربل های فایر, ریل های ساچمه ای  ,ریل های تاندوم و ریل های تاندوم باک
قبلا وقتی کسی می گفت که اعتماد به نفسم را از دست دادم هیچی نمی فهمیدم. اینکه فردی را در جایی که باید استفاده نکنند و از وی توقع بیجا داشته باشند باعث از بین رفتن اعتماد به نفسش می شود. 
اینکه فردی را با قصد و  نیت تحقیر کنند باعث از دست رفتن اعتماد به نفسش می شود. اینکه فردی ببیند نمی تواند با وجود تلاش و کوشش به جایی برسد باعث تخریب اعتماد به نفسش می شود.
اینکه در ایران باشی ولی ایرانی به حساب نیاورندت باعث از بین رفتن اعتماد به نفست می شود

پوشش سرامیک بنه خودرو می وینچی مدل: MK4 : 
محافظ نانو سرامیک بدنه خودرو مدل MK4 می‌وینچی MAYVINCI از ذرات نانو با فرمول شیمیایی SIO2 تشکیل شده است
که مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد و به طور حیرت انگیزی از بدنه خودرو در برابر هر گونه ماده شیمیایی محافظت می‌کند.
استحکام خارق العاده مواد نانو در این محصول باعث حفظ و مقاومت بدنه خودرو در برابر هر گونه آلودگی می‌شودو از رنگ بدنه خودرو محافظت می‌کند به طوریکه انگار خودروی نو خریداری کرده اید!!!
فر
در کل بیمه برای جبران خسارت است. بیمه بدنه اتومبیل به طور ویژه خسارت‌های واردشده به بدنه اتومبیل را پرداخت می‌کند. در زمان تصادف دو حالت زیر برای استفاده از بیمه وجود دارد.
بیمه‌گزار مقصر است: در این حالت خسارت ایجادشده به خودرو توسط بیمه بدنه و تا سقف تعهدات آن پرداخت می‌شود.
بیمه‌گزار مقصر نیست: زمانی که بیمه‌گزار مقصر نباشد خسارت ایجادشده به وسیله شخص مقصر و یا بیمه شخص ثالث شخص مقصر پرداخت می‌شود. اگر خسارت ایجادشده از سقف تعهدات پر
بهترین بیمه برای هر فرد متناسب با نیازها و اولویت‌هایش گزینه متفاوتی است. برای مثال ممکن است یک متقاضی ارزانترین بیمه بدنه را گزینه مناسبی بداند و دیگری امکان انتخاب پوشش‌های متنوع را در اولویت قرار دهد.
بیمه بدنه پاسارگاد
بیمه بدنه آسیا
  بدترین صفت اخلاقی یک انسان چیست؟

در جامعه قرآنی، باید صداقت حاکم باشد؛ بدترین صفت اخلاقی و ریشه بسیاری از گناهان، دروغ است؛ خداوند فرموده است که دروغگویان مومن نیستند.در یادداشت «نظافت و نظم؛ از اصول اخلاقی در جامعه قرآنی»، اصل «نظافت و نظم» بیان شد و در یادداشتی، حجت‌الاسلام سید محمدحسین راجی، استاد کفایه حوزه، مدرس دانشگاه و رئیس بنیاد صحیفه سجادیه در خراسان رضوی به «صداقت» به عنوان یکی از اصول اخلاقی در جامعه قرآنی، پرداخته م
وقتی مردّدم و اتفاقی دردناک قلبم را میفشاردوقتی تنهام و ترسیدم
وقتی تپش های بی امان دلم مرا به زانو درمیاورد
وقتی بی قرارم و منتظر 
وقتی از ادامه مسیر هراس دارم و راهی را شروع نمیکنم
وقتی اشک هایم گونه هایم را خیس میکند
من اعتماد میکنم ...
اعتماد میکنم به جفت چشم های ساده ایی که روبه رویم نشسته
اعتماد میکنم به دستایی که دستانم را میفشارد
اعتماد میکنم به تو
تویی که آرامش دنیای منی

ادم ها به هم اعتماد میکنن

و وقتی طرف مقابل اون اعتماد رو با افشای اسرار اونها، تحقیر کردن اونها، سرکوفت زدن، حتی به یه نفر دیگه گفتن، زیر سوال میبره،

اون ادم که اعتماد کرده بوده، دیگه اون ادم قبلی نمیشه نسبت به اون طرف.
تموم میشه.
یه جایی تموم میشه.
تمام زندگیم
تمام تلاشم
این بوده و هست که اعتماد هیچ کس رو با بی حرمتی یا بی تفاوتی یا شکستن و برملا کردن اون راز جواب ندم و رازدار و معتمد خوبی باشم.

داستان چوپان دروغ گو رو که هممون شنیدیم . کسی که انقدر دروغ می گفت که از یه جایی به بعد مردم فکر می کنن تمام حرفاش دروغه . من یه ویژگی ای دارم که زود آدما رو چوپان دروغ گو می کنم . فقط کافیه یک بار بهم دروغ بگه دیگه از اون به بعد در مورد تمام حرفاش سوء ظن دارم . غافل از این که آدما ممکنه گاهی اشتباه کنن . نباید به یک اشتباهشون تماما قضاوتشون کرد . 
+ چند روزه بچه ی همسایه مون مریض شده . همون که همبازی محمد حسینِ ماست . ما هم چون می ترسیم محمد حسین هم مری
شک تردید معمولا در صورت دیدن دروغی از سوی شریک زندگی به وجود می آید و باعث به وجود آمدن حس بی اعتمادی در رابطه میشود.دروغ گویی از ضعف های جدی در یک رابطه است. اگر فردی که با او وارد رابطه ای صمیمانه شده ایم، با ما صادق نیست و ارتباط با او، نوعی شک مزمن و تردید همیشگی برای ما در پی دارد باید برای این مسئله چاره ای اساسی اندیشید. کنترل کردن دائمی فرد مقابل، افکار سمی به ذهن فرد تزریق می کند که زندگی او را مختل خواهد کرد و آرامش را از او می رباید.همس
زندگی طبیعی یعنی اینکه اگه توی دوازده سالگی خانواده ات فهمیدن با دیدن یه نفر از جنس مخالف ناخودآگاه قرمز میشی با خاک یکسانت نکنن 
و توی سی و چند سالگی اون لحظه عین پتک نیاد روی سرت و بفهمی تمام این سالها با یه دروغ زندگی کردی
کمال پرهون روانشناس و مشاور درباره دروغ گویی کودکان و علت آن اظهار کرد: دروغ گویی دربین کودکان خردسال نیز تا حدودی شایع است و کودکان معمولاً در سن پیش دبستانی، بین دو تا چهار سال، دروغ گفتن را شروع می‌کنند.
این روانشناس بیان کرد: دروغ گفتن در کودکان خردسال به ندرت باعث نگرانی می‌شود، در حقیقت دروغ گفتن برای کودکان خردسال چیزی غیر عادی نیست و شواهد پژوهشی نشان داده است که این رفتار‌ها در واقع یک نقطه عطف مهم تحولی نیز محسوب می‌شود.
او ادامه
ای بابا، هی میم میاد جلو چشمم. دروغ ها درباره‌ش. و دروغ‌های دیگر. و شک می‌کنم. نکنه صنم واقعی اون بوده؟ اوکیه ها. ولی الان نباید اینو می‌فهمیدم. واقعی‌ترین واقعیِ اون وقتی بود که فکر می‌کرد من میم‌م. مرور مجدد مکالمه‌ها.
چقدر زخمی‌م.
خودمو جمع و جور می‌کنم.

همیشه اولین دروغ خطر به وجود آمدن دروغ دوم، سوم... بیستم... و صدم را هم دارد. 
من همیشه از افتادن در دام این دور باطل وحشت داشته ام. فرآیندی که بسیار مخرب و دردسر آفرین است و در آن اولین قربانی خود شخص است. شخصی که می داند دارد دروغ می گوید فردی است که به امید خوش آمد طرف مقابل جامی از زهر را ذره ذره می‌نوشد و در ظاهر تصویری مطلوب از خود نشان می دهد ولی در باطن بین مرگ و زندگی دست و پا می زند. فردی که شاهد آسیب دیدن و فروریختن حفاظ شیشه ای اطراف خودش
و خب می‌دونی؟ من هر لحظه حس می‌کنم دارم به خودم دروغ می‌گم. وقتی یه لحظه می‌گم که وای، تو چه‌قدر شبیه فلانی هستی، همون صداهه هست که بگه حرف مفت نزن، دروغ نگو. وقتی می‌گم تو اصل اصلی، تو خودتی دختر! باز هم صداهه هست که بگه دروغ می‌گی. حتی همین الان که دارم این رو می‌نویسم، صداهه داره می‌گه هیس، هیچی نگو. کم سر خودت و بقیه رو گول بمال.
و خب می‌دونی؟ عملا هیچی راضی‌ش نمی‌کنه، هیچی، هیچی. اگه بگم هست، می‌گه دروغ می‌گی و اگه بگم نیست همون حرف خ
یه نفر اگه به شما دروغ بگه ،شما چیکار چی کار می کنید؟
۱_میگید چرا دروغ گفتی ؟(توضیح و دلیل می خواهید )
۲_سکوت می کنید و به روش نمیارین 
یا .....
صادقانه جواب بدین. بحث مصلحتی و پیچوندن و.... اینا رو بزارین کنار 

+نه اینکه کسی که به من دروغ گفته برام مهم باشه،اصلا برام مهم نیست 
 اعتمادمو نسبت به اون فرد از دست میدم و همیشه فکر می کنم دروغ میگه 
کم کم از چشمم می افته 

«کسی که دروغ می گوید و دروغهایش را هم باور می کند، دیگر هرگز نمی تواند حقیقت را دریابد، نه در خودش و نه در اطرافیانش؛ در نتیجه هم حرمت خودش را از بین می برد و هم حرمت دیگران. وقتی کسی رعایت حرمت خودش و دیگران را نکند، دیگر کسی را دوست نخواهد داشت و در نبودن عشق موقعی که می خواهد خود را سرگرم کند به شهوت و گناه رو می آورد، آنوقت در فساد و تباهی حالتی حیوانی پیدا می کند و همه این ها از دروغ گفتن به خود و به دیگران ناشی می شود.»
برادران کارامازوف، فئ
1
عنه صلى الله علیه و آله :إیّاکُم وَالکَذِبَ ؛ فَإنَّ الکَذِبَ مُجانِبٌ لِلإِیمانِ. پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : از دروغ بپرهیزید ؛ زیرا دروغ ، با ایمان ، بیگانه است .
2
عنه علیه السلام ـ فی ذِکرِ الغُلاةِ ـ : إنَّ فیهِم مَن یَکذِبُ ، حَتّى إنَّ الشَّیطانَ لَاحتاجَ إلى کَذِبِهِ . امام صادق علیه السلام ـ در وصف گزافه گویان ـ : بعضى از آنها دروغ هایى مى گویند که حتّى شیطان به دروغ آنها احتیاج دارد .
3
الإمام علیّ علیه السلام :عاقِبَةُ الکَذِبِ
بیمه بدنه درواقع پرداخت بخش بزرگی از خسارات مالی وارد به خودرو را تقبل می‌کند به‌جز در مواردی که خسارات وارده ناشی از حادثه تصادفی باشند که صاحب وسیله نقلیه در آن مقصر نیست؛ که در این صورت پرداخت خسارت بر عهده بیمه نامه خودرو مقصر خواهد بود.
بیمه بدنه البرز
بیمه بدنه آسیا
دروغهای سفید دروغهایی است که برای آسیب به دیگران گفته نمی شوند: 
۱- در جاده با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت رانندگی میکند اما در جمع دوستان میگوید که کمتر از ۱۲۰ کیلومتر در ساعت نمیرود!
۲- روزی یک صفحه کتاب میخواند اما در حضور دیگران میگوید اگر کمتر از ده صفحه در روز بخوانم نمیخوابم!
پاول اکمن می گوید:«من دروغهای سیاه را بخشودنی می دانم... اما دروغ سفید نابخشودنی است.این دروغ انسانها را به پرتگاه نابودی می برد».
ادامه مطلب
خانوم زد رو شونه م گفت اگر داد زدم باعث ناراحتیت شدم ببخشید. گفتم نه من از دست شما اصلا ناراحت نشدم. چیز مهمی نبود.خوب چرا نمیپذیرم آسیب پذیریم رو و چرا واضح نمیگم بله ناراحت شدم و بده که شما روی رفتارت تسلط نداری و مکرر رفتار غیر محترمانه داری. چرا دروغ گفتم؟!
اگر مسیحی بودم این یکشنبه برای دعا می‌رفتم کلیسا و بعد از پایان دعا کردن، می‌رفتم پیش پدر روحانی تا اعتراف کنم:پدر! آن روز که وقتی هنوز در جدایی موقت بودیم و از من پرسید «تو هم دلت برام تنگ شده؟» دروغ گفتم. دلم برایش تنگ نشده بود. اتفاقا از نبودش نفسی راحت می‌کشیدم و زندگی آرام و زیبا شده بود. پدر! خیلی وقت‌ها دلتنگش نبودم و دروغ گفتم. خیلی وقت‌ها دلم آغوشش را نمی‌خواست و دروغ گفتم. آه پدر! حتی خیلی وقت‌ها دلم نمی‌خواست که مرا ببوسد و اجازه
اعتماد به نفس یک کلید حیاتی برای موفقیت در هر قدمی از زندگی است. افراد دارای اعتماد به نفس بالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. آنها راحتتر از دیگران به اهداف خود دست پیدا می کنند. در مقابل افراد با اعتماد به نفس پایین اغلب در پایان کار بازنده هستند. شما هم اگر می خوهید زندگی موفقی داشته باشید باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این مقاله نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس ارائه می شود.
ادامه مطلب
وقتی تنهایی و خستگی و شکست رو به روی من قرار گیرند، چاره‌ای جز نوشتن نیست. روزهایی که نمی‌نوشتم هیچ چیز خوب پیش نرفت و روزهایی که نوشتم، نیز تعریفی نداشت. هیچ چیز مربوط به نوشتن نیست، همه‌اش دروغ است.نوشته‌هایم، گفته‌هایی است پرداخته شده‌تر، دروغ‌هایی است که به حقیقت نزدیک‌ترند، باورپذیرترند. آن حرف‌هایی است که هیچ‌وقت به زبان نمی‌آورم، آن کارهایی است که هیچ‌وقت نمی‌کنم، آرزوهایی است که هیچ‌وقت به آن نمی‌رسم.نمود بزدلی من است -و
اگر به دنبال بی خطرترین راه برای حمل
خودرو خود هستید،ما چرخ گیر را به شما پیشنهاد میکنیم.
این نوع سیستم که اسم
آن چرخ گیر است،هیچ گونه آسیب به جلو بدنه ماشین شما نمیزندو قسمت عقبی ماشین
تحت کنترل کامل میباشد چرا که راننده های ما کاملا قابل اعتماد و کارآمد
هستند.
مکانیزه وسیستم این چرخ گیر به گونه ای است که به دور لاستیک میگردد و
هیچ گونه آسیبی به بدنه نمیزند.
اگر اتومبیل شما در یکی از خیابان های تهران دچار مشکل شد و قادر به حرکت نبود اصلا ن
به خاطر داشته باش که: وقتی قلبت رنج می کشد، به معنی این است که در حال ورود به لایه های عمیق تر وجودت هستی. قلب هرگز دروغ نمی گوید. ذهن در دروغ زندگی می کند. ذهن از دروغ تغذیه می کند و در تمامی نادرستی ها غرق می شود اما قلب همیشه امین و راستگوست. قلب، ساده و صادق است. هرگز زرنگی به خرج نمی دهد. کلک بازی بلد نیست. بی نهایت با هوش است اما به اندازەی سر سوزنی حیله گر نیست. دقیقا همان چیزی که هست را منعکس می کند. زیبایی و اصالت او هم از همینجا ناشی م
در نحوه محاسبه بیمه بدنه 2 عامل اهمیت دارند. یکی مشخصات و نوع خودرو است و دیگری شرایط بیمه مانند تعداد و کیفیت پوشش‌های بیمه‌ بدنه. هر یک از این عوامل باعث می‌شوند که نرخ بیمه بدنه افزایش یا کاهش یابد.
جدا از دو عامل مهمی که شرح دادیم موارد دیگری هستند که باعث می‌شوند نرخ بیمه بدنه کاهش یا افزایش یابد. ارزش لوازم غیر فابریک خودرو که توسط بیمه‌گزار اعلام می‌شود و همچنین میزان تخفیف عدم خسارت نیز بر نحوه محاسبه بیمه بدنه اثر می‌گذارند. هرچه
شیطان را پرسیدند که کدام طایفه را دوست داری؟

گفت: دلالان را !

گفتند:‌ چرا؟

گفت: از بهر آن که من به "سخن دروغ" از ایشان خرسند بودم، ایشان "سوگند دروغ" نیز بدان افزودند !

لعنت خدا بر دلالان شیطان صفت که در این جنگ تحمیلی اقتصادی بر ضد مردم وهموطنان خود توطئه می‌کنند
در این مواقع خودروی شما نیاز به پولیش دارد

قر شدن و یا از بین رفتن قسمت کوچکی از بدنه ماشین بر اثر تصادفات جزئی

سائیدگی یا خط و خراش افتادن روی بدنه ماشین

برق انداختن ماشین و از بین بردن گرد و غبار و لکه ها

مواد لازم برای پولیش کاری ماشین

یک قوطی پولیش مناسب

چند تکه دستمال نرم یا استفاده از سمباده 3000 نرم

ادامه مطلب
از دروغ گفتن باکی ندارد. به خیال خود، گمان می کند سود می برد. به هر کس که می رسد از زرنگی خود در بهره بردن از فرصت ها، سخن می گوید. بیچاره نمی داند که خداوند نور و سود را در گفتار و کردار راست و درست قرار داده و او مدت هاست گرفتار سنت الهی امهال شده.قیامت که فرا رسید، در دادگاه عدل الهی، هر آن چه با دروغ و حیله از دیگری ربوده را از وی باز پس گیرند.
"هر که برای برادر مؤمن چاهی بکند، سرنگون در آن افتد."
تفسیر جوامع الجامع ج 2 ص 322
پوشش سرامیک بدنه اتومبیل NC9PRO  هندلکس، با بهبود فرمول  NC9 ، باعث ایجاد مقاومت شیمیایی بالاتر، کاربرد آسانتر، رنگ بهتر و کاربر پسندتر، بویژه برای پوشش مقاوم تر و با دوام تر برای اتومبیل ها و موتور سیکلت ها طراحی شده است NC9PRO . نانو پوشش H9 می تواند سختی و پوشش محافظتی طولانی مدتی بصورت تک لایه یا چندلایه روی بدنه ماشین، سطوح رنگ شده، فلزات و پلاستیک ها ایجاد کند.
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
همین نیم ساعت پیش رفتم فروشگاه افق کوروش یک عدد مرغ بسته بندی به نام تجاری ((شرکت بسته بندی گوشت قرمز و مرغ آریان گلاره _رزا_کد پروانه تولید ۳۱۱۳۰۲_مرغ کامل تازه_تاریخ تولید ۱۳۹۸/۰۲/۲۶))خریدم،وقتی آمدم و بسته را باز کردم مرغ بوی بدی میداد که نشان دهنده فساد آن بود . 
بر روی بسته بندی مرغ دو شماره تماس بود وقتی زنگ زدم یکی از شماره ها در شبکه نبود و دیگری که شماره همراه بود خاموش بود.
مرغی
داستان "پینوکیو" دروغ از آب درآمد! پژوهشگران اسپانیایی دریافتند که دروغ گفتن سبب کاهش دمای نوک بینی و کوچک شدن آن می‌شود.
دروغ گفتن بینی را کوچک می‌کند.
به گزارش دیلی‌میل، داستان "پینوکیو" یکی از داستان‌هایی است که همه ما راجع به آن شنیده‌ایم. در این قصه زمانی‌که پینوکیو دروغ می‌گفت، بینی آن رشد می‌کرد.
ولی در دنیای واقعی عکس این ماجرا صحت دارد.
محققان نشان دادند، زمانی‌که فردی دروغ می‌گوید، بینی وی به علت کاهش درجه کوچک می‌شود.
این محق
در تقسم‌بندی اوقات شبانه‌روز این وقت‌ها که آفتاب داره غروب می‌کنه و مثل یه زندانی باید از پشت پنجره و شاید هم دو لایه پرده رفتن نور رو ببینی بدترین‌ه. دل‌تنگ هزار و یک تا خاطره و حس‌ِ خوب گذشته می‌شی. نه حوصله‌ی درس خوندن داری نه هیچ کارِ دیگه‌ای. فقط باید منتظر بشینی که این فاصله‌ی بین بودن و نبودنِ آفتاب بگذره. که خودِ نور هم مطمئن نیست که هست یا نیست. که هست ولی نیست. یا شایدم نیست ولی هست. یا شایدم هست و نمیخواد که باشه. یا برعکس. در هر
بسم الله الرحمن الرحیم
توی صحبت‌ها گویا بعضی‌ها منتظر هستند، یک رسانه از صبح تا شب دروغ‌های شاخ‌دار بگوید تا طرف بگوید آن رسانه، ضد دین و ضد بشریت و ضد مسیر هدایت است.
در حالی که انتظار این موضوع، کمی نفهمیدن صورت مسئله است.
اگر کسی بخواهد دشمنی کند، نمی‌آید صبح تا شب دروغ بگوید. بلکه حتی دروغش را در میان الحان و کلی آب و تاب و کلی اعتماد به نفس، پنهان می‌کند. این خیلی مهم است.
وقتی حق و باطل را کسی به هم آمیخت و فضا را غبارآلود کرد و شایعه‌ه
نجف، پاریس، تهران نه! این بار پاریس، نجف، تهران. از قضا با همان نام روح الله، قرار است این بار هم او را به بهشت زهرا ببرند. ملتی نیست که به پشتیبانی ایشان توی دهن دولت بزند، دارند توی دهنش می‌زنند. همان دهانی که اگر آگاهی هم می‌داد همراه با بدزبانی بود. مردمی که یک عمر راست‌هایشان دروغ از آب درآمده بود چاره‌ای نداشتند جز آن که به امید راست از آب درآمدن به دروغ‌ها اعتماد کنند. همه خسته‌ایم آن قدر که به آدم‌ربایی مغناطیس اربعین گیر نمی‌دهیم
وقتی صحبت از عملکرد کارکنان در سازمان به میان می‌آید، ایجاد حس اعتماد یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. اعتماد اساس همه روابط و تعاملات را تشکیل داده و در روابط کاری، همانند روابط شخصی اهمیت دارد.
شرکتی که قادر به ایجاد حس اعتماد در افراد باشد، بهتر می‌تواند از پس توفان اتفاقات غیرمنتظره و رقابت میان شرکت‌ها برآید.
ادامه مطلب
سلام دوستان
من یک دختر ۲۰ ساله م. راستش موضوعی که میخوام در موردش صحبت کنم در واقع دروغ گویی یا به عبارتی دروغ مصلحتی و عذاب وجدان بعدش هستش. من با یه شخصی برای اولین بار تو زندگیم رابطه دوستی برقرار کردم و رابطه ما هم رابطه سالمی بود خوشبختانه اما شرایطی برای ازدواج با هم نداشتیم و هر دو خیلی جوان و من بخاطر این موضوع تاکید به جدایی کردم تا بهم وابسته نشیم، اما تلاش هام شکست خورد و اون آقا نپذیرفت.
منم متاسفانه مجبور شدم و حیله و دروغ استفاده
آدمیزاد باید در طول زندگی‌اش تا می‌تواند تجربه کند. آدم نباید به خودش گل بزند، بلکه باید بگذارد دیگران به او گل بزنند. این کار باعث افزایش عزت نفس می‌شود. من اگر مثل خیلی دخترهای دیگر از همان دوران راهنمایی دوستی با پسرها را تجربه کرده بودم، امروز زندگی‌ام طور دیگری می‌بود. اگر از همان سن پایین یاد می‌گرفتم که آدم‌ها چگونه دروغ می‌گویند و یاد می‌گرفتم که دروغگوها و ریاکاران چه شکلی هستند، آن وقت در 27 سالگی طور دیگری به آدم‌ها اعتماد می
بسم الله الرحمن الرحیم
توی صحبت‌ها گویا بعضی‌ها منتظر هستند، یک رسانه از صبح تا شب دروغ‌های شاخ‌دار بگوید تا طرف بگوید آن رسانه، ضد دین و ضد بشریت و ضد مسیر هدایت است.
در حالی که انتظار این موضوع، کمی نفهمیدن صورت مسئله است.
اگر کسی بخواهد دشمنی کند، نمی‌آید صبح تا شب دروغ بگوید. بلکه حتی دروغش را در میان الحان و کلی آب و تاب و کلی اعتماد به نفس، پنهان می‌کند. این خیلی مهم است.
وقتی حق و باطل را کسی به هم آمیخت و فضا را غبارآلود کرد و شایعه‌ه
برخی از سایت‌ها سیستم همکاری در فروش برای محصولات سایت خود راه‌اندازی کرده‌اند تا کاربران با درج کد نمایش تبلیغات در سایت و یا وبلاگ خود از فروش محصولات به صورت حق کمیسیون درآمد کسب کنند.
اما سوالی که مطرح است آیا این سایت‌ها قابل اعتماد هستند یا خیر؟ 
برای مثال شما به عنوان همکار فروش دیجی کالا ثبت نام کرده و کد لازم را در سایت خود درج کردید و تعدادی از کاربران سایت شما با کلیک بر روی بنر محصول نمایش داده شده به سایت دیجی کالا وارد شده و آ
اهالی بیابان بابقلی را همانجور که بود پذیرفته بودند و با او داد و ستد داشتند . نیازی دوسویه وامی‌داشتشان که در نیک و بد یکدیگر سازشی کج‌دار و مریز داشته باشند . بیشتر مردمِ ما دروغ‌های آشکار یکدیگر را می‌بینند و در پوششی از لبخند (دروغی دیگر) از نگاه هم پنهان می‌دارند . کردارِ حساب‌شده و اگر بشود گفت خردمندانه‌شان در داد و ستدها مایه‌ای از دروغ دارد که در لابلای عواطف و احساسات گذرا لاپوشانی می‌شود . گویی نیازهای معیشتی نیازهای دوسویه ر
 یک توصیه این است که هم دستگاه‌های مدیریتی، هم اساتید، در داخل دانشگاه‌ها خودباوری را ترویج کنید. جوانی که تحت تربیت و تحت آموزش و تعلیم شماست، باید به خود اعتماد داشته باشد. بحثِ این نیست که شخصی به خودش اعتماد دارد، بحثِ این است که ما به خصال ملی خودمان، به امکانات ملی خودمان، به ذخائر فرهنگی خودمان، یک اعتماد به نفس عمومی داشته باشیم که به آن گفتیم اعتماد به نفس ملی - این حالت بایست در یکایک جوان‌های ما بروز پیدا کند؛ یعنی جوان ما وقتی ک
اشتباه و خطا بخش بلامنازعه ی زندگی هستند .
نمیشه بدون خطا و اشتباه رشد کرد و به واقعیت زندگی نزدیک شد .
حذف هر انچه که روند طبیعی زندگیه باعث میشه ما درجا بزنیم مثل دروع ناخواسته؛ خطا و اشتباهات و ...
آدمی که هرگز اشتباه نکنه یعنی هیچوقت هیچ کاری نکرده !
آدمی که هرگز خواسته و ناخواسته دروغ نگفته یعنی وجود خارجی نداره یا خیلی زود از زندگی حذف شده !
روح وحشی
+وجدان کمک میکنه به سلامت از خطا و اشتباه بسوی واقعیت عبور کنی .
وجدان کمک میکنه از دروغ عمدی
آدم‌ها دوست دارند دروغ‌های زیبا را باور کنند.
- نترس، آمپول درد نداره.
- ایرانی‌ها از نظر هوش جز 5 کشور برتر جهان هستند.
- دوست دارم.
- حالم خوبه.
البته گاهی نه فقط به خاطر زیبایی دروغ بلکه به خاطر شخص مقابل دوست دارند که دروغ‌ها رو باور کنند. حالا عالم و آدم بیایند و بگویند که داری دروغ می‌شنوی ولی دل دستش رو روی گوش‌های مغز می‌ذاره که چیزی نشنوه.
چه فریبنده هستند دروغ‌هایی که آدم به خودش می‌گوید. فکر می‌کنی که کسی جانشنین تو نخواهد شد ولی و
همیشه وقتی به کسی در مورد غیبت کردن تذکر می‌ دهیم یا خدایی نکرده خودمان مرتکبِ غیبت می‌شویم، توجیه مان این است که: دروغ که نگفتم!در واقع این همان تفاوت غیبت و تهمت است.
اگر کسی چیزی را که در برادر دینی اش پنهان است به دیگران بگوید، چیزی که اگر بشنود، خوشش نیاید، غیبت کرده است.اما تهمت یعنی چیزی بگویی که نه آشکار و نه پنهان، بلکه دروغ است. امام صادق فرمودند: «غیبت آن است که درباره برادرت چیزی را بگویی که خدا بر او پوشانده است و اما چیزی را که در
فروش قطعات بدنه نیسان - گروه صنعتی آساساز
فروش کلیه قطعات بدنه وانت نیسان
نزدیک به نیم قرن سابقه
رنگ کوره ای - رنگ اصلی زامیاد
رنگی ( آبی و سفید ) - آستر - آهن
بدنه اصلی -تک سوز و دوگانه سوز
گلگیر
درب جلو
درب عقب
و ...
تلگرام : 09357793959
تماس :   02136460900
سایت :  www.asasaz.com
ایمیل : asasaz.marketing@gmail.com
https://t.me/asasazz
دوست دارم زمان برگرده عقب
دوباره تصمیم بگیرم
هیچ وقت این راه را نروم
از این روزام بدم میاد 
از تو بدم میاد 
از تویی که کم کم وارد زندگیم شدی 
دروغ گفتی دروغ گفتی دروغ گفتی 
همون روزا بین دروغهات میفهمیدم 
ولی خودمو زدم به ندیدن 
از چشمات همه چیز پیدا بود 
نخواستم ببینم 
من اشتباه کردم 
دوست دارم زندگی برگرده عقب و مثل الان هیچ وقت تحویلت نگیرم
حتی یه بار هم جوابت را ندم
تو بمانی و دلواپسی های دروغت 
Yalan Oldu

anladım seni ben kaybetdim
hani ben bir ömür senindim?
hiç mi hiç sevmedin?
belkide görmedin
ne olur ne olur dön bana
hiç mi hiç sevmedin
belkide görmedin
ne olur ne olur dön bana
 yalan oldu yalan oldu
dilin bana tuzak oldu
beni yıktın yıktın zalim
herşeyimdin elin oldun
yalan oldu yalan oldu
dilin bana tuzak oldu
beni yıktın yıktın zalim
herşeyimdin elin oldun

دروغ بود

فهمیدم که تو رو از دست دادم
پس کو من یه عمر مال تو بودم؟
هیچ،هیچ عاشق نشدی؟
شایدم ندیدی
خواهش میکنم برگرد بهم
اصلا دوستم نداشتی؟
شایدم ندیدی
خواهش میکنم به من برگرد

دروغ شد (حرفات دروغ از آب در اومد)
زبونت بر
دیشب با ع حرف میزدم. حالم از اول شب خوب نبود و یهو زد ب سرم ک یکم دلداری کنم باهاش. بهش گفتم اعتماد ب نفس ندارم، احساس بدی نسبت ب خودم دارم و نمیتونم این حس رو از خودم دور کنم. بهم گفت چرا اعتماد ب نفس نداری؟ بخاطر رفتار بقیه؟گفتم شاید. و شروع کرد ب راهکار دادن شروع کرد ب تعریف کردن ازم.تعریف کردن از هر چی ک فکرشو کنی..اخلاق و حتی ظاهر..! بهش گفتم اینارو نگفتم ک شروع کنی ب تعریف کردن ازم..
اما دروغ گفتم دقیقا دلم میخاست یکی بهم بگه که اونقدری ک فک میک
اعتماد به نفس (به انگلیسی = self confidence) اصطلاحی است که در بسیاری از زمینه ها استفاده می شود، از بهبود سلامت روان برای کمک به افراد در رسیدن به اهداف شغلی گرفته تا موارد دیگر. معنی اعتماد به نفس فراتر از یک کلمه است. تعریف اعتماد به نفس یک مفهوم واقعی است که با سلامت روان، رفاه و مثبت اندیشی در جهان مرتبط است. اعتماد به نفس شامل احساس و عمل است که در این مقاله ویکی روان بیشتر به آن میپردازیم.
لینک مقاله : https://www.wikiravan.com/self-confidence/
ادامه مطلب
خسته بودم خیلی و نه تلگرام داشتم و نه اینستا و نه اون بود که خستگیم و در ببره پس اینستامو نصب کردم...اینم توجیه برای خودم؛(
چرا هیچکدوم از عشقایی که تو اینستا هست مثل رابطه ی من نیست؟ جدیدا مد شده که داستان آشناییشونو مینویسن پس چرا اشنایی ما اونقدر گه بود؟
یعنی اونا دروغ میگن؟ یا من بدم؟ یعنی عشقی هست که دنبالش باشیم یا همه دروغ میگن؟
یاد روزی افتادم که بی‌اختیار اشک ریختم. شنیدن تحلیل اوضاع موجود روی صندلی های "آب و آتش" که تهش ختم می‌شد به جنگ. دستام رو گذاشتم روی صورتم و به پهنای صورت گریه کردم. حالا هر بار که این آهنگ رو گوش می‌دم اون حسِ واقعی برام تداعی‌ می‌شه. خیال می‌کنم گاه و بی‌گاه بمبی می‌خوره وسط شهر. هر روز که بیدار می‌شم دونه دونه از "آدم" های زندگیم خبر می‌گیرم. گاهی یکیشون جواب نمی‌ده و اون آدم رو از لیست آدم‌های زندگیم پاک می‌کنم. به عشقی فکر میکنم که لی
اگر به دنبال تغییر و تحول فردی هستید اولین نیاز شما ارزیابی صحیح سطح اعتماد به نفس خودتان است. با انجام تست اعتماد به نفس شما می توانید متوجه شوید که از نظر اعتماد به نفس در چه شرایطی قرار دارید. بعد برای افزایش اعتماد به نفس ساده ترین راهی که بسیاری روانشناسان توصیه می کنند، بهبود و تقویت تک تک سوالات مطرح شده در تست اعتماد به نفس است.

شما همچنین می توانید از « آزمون اعتماد به نفس و خودکارآمدی » سایت راز موفقیت نیز برای ارزیابی میزان اعت
زنداداشم ۴۰ گیاه برامون آورده (گوگل سرچ کنید و فوایدش رو بخونید :)  )
ما خانوادگی علاقه ای به این جور چیزها نداریم 
من که بخورم معدم درد میگیره 
یه کوچولو از این چهل گیاه خوردم خیلی تند و شیرین و ....(همه مزها رو داشت )
در ابتدا با خودم فکر کردم، اگه زندادشم پرسید خوردی یا نه ، بگم بله خوردم (دروغ هم نگفتم یه کوچولو خورده بودم )
بعد خودمو دعوا کردم و گفتم مگه قرار نشد هیچ وقت نپیچونی 
بگو من معدم درد میگیره و نمی خورم بقیه هم علاقه ای ندارن 
بعد اون
یعنی من کشته مرده ی اون پراید مدل پایینم که تو یه خیابون 6 متری به جرثقیل چند تونی با بوم 25 متری که از روبروش اومده و هیچکدوم هیچ راهی ندارن، چراغ و نور بالا میزنه که دنده عقب بگیر برو کنار بذار من رد بشم! :))) 
یعنی اعتماد به سقفت منو کشته:) .. اگر این اعتماد  به نفس جوجه اردک زشت داشت فقط دور و بر طاووسها می پلکید:)) 
رابطه ی عمل زیبایی و اعتماد به نفس
مردم به دلایل متفاوتی زیر تیغ جراحی های زیبایی می روند.
برخی از این جراحی ها علت های پزشکی دارند مانند: عمل برداشتن پف چشم که برای بهبود بینایی بیمار انجام می شود.

بقیه ی جراحی های زیبایی اغلب هدفی جز زیبایی ندارند.
در
این میان برخی بیماران به علت کمبود اعتماد به نفس داوطلب جراحی های
زیبایی از جمله جراحی بینی می شوند و به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود
هستند.
ادامه مطلب
برای دریافت خسارت اتومبیل،  باید حداکثر تا 5 روز به شعب بیمه پارسیان مراجعه شود .
پذیرش خسارت بدنه
1- مراجعه زیاندیده به شعب پرداخت خسارت بیمه پارسیان (شعب پرداخت خسارت)
2 – تکمیل فرم ” پذیرش اعلام خسارت بیمه‌نامه بدنه خودرو”
3 – تحویل مدارک زیر جهت تشکیل پرونده به واحد پذیرش
برای ملاحظه ادامه مطلب به سایت بیمه پارسیان غرب تهران مراجعه فرمایید
چرا من احمق با وجود اینکه چندین بار بهشون اعتماد کردم و دهنم سرویس شد باز حماقت کردم و بهشون اعتماد کردم.
جرا وقتی که چند صد بار امتحانشون رو پس دادن باز من بهشون فرصت دادم ؟ چرا باز خودم رو انداختم توی گردابی که هزاران بار سر نفهمی خودم و اعتماد خودم را انداخته بودم . چرا من احمق باز بهشون اعتماد کردم و به حرفشون گوش دادم .
لاشیا قبل از اینکه خرشون دم پله عزیزم قربونت برم تو هم یکی از مایی به محض اینکه خره رد شد .....
یه روز خودم رو می‌کشم . قول مید
چرا درروایت امده که مومن زنا وسرقت میکند ولی دروغ نمیگوید در
حالی که کسی که زنا میکند مسلم است که از گفتن دروغ هم عبایی ندارد.

در آموزه های دینی دروغ، مادر و ریشه گناهان بزرگ
شمرده شده است؛ زیرا اگر کسی راه دروغگویی یا فریبکاری را در پیش گیرد، از
هیچ گناهی پروا نمی کند و اگر از این یک باز ایستد، امکان باز ایستادن از
گناهان دیگر را دارد؛ به همین خاطر، معصومان(ع) بارها بر این نکته تأکید
کرده اند که ریشه همه گناهان، همین
تا انسان بود فاصله ای نیست، تنها باید عادت های بد را کنار گذاشت؛
هرگاه کمتر حرف زدی و بیشتر گوش دادیهرگاه امیدوار بودی و ناامیدی را از خودت دور کردی
هرگاه به ایمان و اعتقادت شک نداشتیهرگاه بجای تنفر عشق ورزیدی
هرگاه قدرشناسی را جایگزین ناسپاسی کردیهرگاه با اعتماد به نفس به مشکلات غلبه کردی
هرگاه بدبینی را برداشتی و اعتماد را بجایش گذاشتیهرگاه بجای حرف، به ایده هایت عمل کردی
هرگاه از دروغ پرهیز و صداقت را پیشه کردیهرگاه بجای تنبلی به کار

زمان محدودبا توجه به وضعیت اقتصادی و قیمت قطعات وهزینه بالای دستمزد صافکاری و نقاشی, فقط با ۱۰ درصد حق بیمه ماشین خود را بیمه نمایید.
شرایط 80% تخفیف بدنه فقط تا پایان ۱۵ فروردین۹۹ اعتبار دارد.
در صورت خرید بیمه نامه شخص ثالث و بدنه به صورت همزمان،  بیمه نامه حوادث انفرادی از ما جایزه بگیرید
بیمه میهن نمایندگی محمدی کد2922

http://mihanins2922.bimic.ir
کتاب اعتماد به نفس کودک من: بخوانید برای تقویت اعتماد به نفس فرزندتان
کتاب اعتماد به نفس کودک من : محمدصادق فیاض، محمدرضا جهانگیرزادهموسسه آموزش و پژوهشی امام خمینی
معرفی:
در این کتاب خواهید خواند:راه های افزایش اعتماد به نفس کودکان و نوجوانانعوامل موثر در ضعف اعتماد به نفس کودکانتوصیه های پیشگیری و مقابله با ضعف اعتماد به نفس کودکراهکارهای عملی برای رشد اعتماد به نفس کودکان… .
بریده کتاب:
راهکارهای عملی برای رشد اعتماد به نفس کودکان:۱- آ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها